Na polski rynek wchodzi znany bałtycki sklep internetowy

Największy internetowy sklep spożywczy w krajach bałtyckich zostanie uruchomiony w Polsce. Grupa Maxima, która jest właścicielem sklepów Stokrotka, uruchamia Barbórę, największy internetowy sklep spożywczy w krajach bałtyckich w Polsce. Klienci będą mogli tam kupić wszystkie niezbędne rzeczy codziennego użytku. Początkowo zamówienia będą dostępne tylko dla mieszkańców Warszawy.

Zarząd Barbory nie zaprzecza, że rok 2020 był udany i dał impuls do dalszego rozwoju ich sklepu internetowego. Dlatego też firma zdecydowała się na poszukiwanie nowych rynków zbytu. Jednym z pierwszych był rynek polski, który jest podobny do litewskiego. Barbora obiecuje swoim klientom wysoką jakość oraz szybką i korzystną dostawę. Będzie to realizowane przez partnera strategicznego sklepu w Polsce, firmę Stokrotka, która na początku pandemii uruchomiła własny rynek internetowy.

Sprawdź promocje w Lidl.

Z czasem istniejący asortyment Barbory zostanie uzupełniony o produkty regionalne. Firma twierdzi, że uruchomienie tego sklepu internetowego na polskim rynku stworzy około 500 nowych miejsc pracy, od administratorów po kurierów.

Kategorie: Ciekawostki,

Komentarze (0)