Recepcje fryzjerskie - Klasa salonu fryzjerskiego i gościnność

Recepcja to najważniejszy mebel w Twoim salonie usługowym. Po pierwsze, ważne jest, aby wziąć pod uwagę projekt wnętrza salonu przy wyborze odpowiedniego mebla. Recepcja jest niezbędnym elementem w każdej przestrzeni.

Czy ważne jest, aby recepcja znajdowała się w poczekalni?

Nie zapominajmy, że to właśnie w tym miejscu witamy naszych klientów. Powinna być nie tylko wygodna, ale również posiadać walory estetyczne. To właśnie w tym miejscu Klient zdecyduje, czy chce kontynuować usługi w Twoim Salonie.
Na co powinieneś zwrócić uwagę?

Niezastąpionym atutem jest kolorystyka recepcji fryzjerskiej lub stanowiska kosmetycznego. Kolorystyka powinna współgrać z wystrojem wnętrza. Najlepiej jest wybierać stonowane kolory. Na każdą wielkość pomieszczenia mamy recepcje mniejsze lub większe. Recepcja Simple mini Panda lub Recepcja Simple.

Recepcja to pierwszy punkt kontaktu z klientami. Jest również wizytówką salonu oferującego usługi fryzjerskie i kosmetyczne. Salon o wyjątkowym wyglądzie przyciągnie klientów i sprawi, że zapamiętają oni swoją wizytę. Meble z tej kategorii są profesjonalne i dodadzą wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Polecamy recepcje w bardzo modnym stylu Glamour. Biurka te przypadną do gustu przede wszystkim klientkom. Warto umieścić wyjątkową konsolę przy wejściu do salonu lub studia fryzjerskiego. Odpowiednie meble recepcyjne do swojego lokalu znajdziesz wśród wielu recepcji dostępnych na https://ayala.com.pl/produkty/recepcje/. Eksperci pomogą Ci dopasować profesjonalne meble do recepcji salonów, gabinetów kosmetycznych i SPA.

Recepcja w stylu glamour

Recepcje w stylu glamour: Przyjmowanie klientów w luksusowych warunkach

Polski producent mebli Ayala zapewnia wysoką jakość wykonania dla profesjonalnych salonów fryzjerskich i kosmetycznych. Do wyboru jest wersja narożna lub prosta ścienna tej pięknej recepcji. Posiada ona pikowany, tapicerowany front z motywem przedstawiającym duże, okrągłe guziki i siekane krawędzie. Jest to wyrafinowane połączenie stylów angielskiego chesterfield, kolonialnego i Glamour. Recepcja Glamour II ma prosty design i posiada pikowany front z kryształami Svarowskiego. Front może być tapicerowany różnego rodzaju i koloru faux skórą. Bardzo efektownie prezentuje się również model Glamrock II. Recepcja z tapicerowanym frontem jest łatwa w utrzymaniu czystości. Klienci często opierają się o ścianę.

Proste, minimalistyczne recepcje, które mają prosty urok

Ayala, polski producent profesjonalnych mebli fryzjerskich posiada proste, minimalistyczne recepcje, które swoim wyglądem przypominają słupek. Prostota i uniwersalność recepcji fryzjerskiej również robi wrażenie. Jest to monolityczna bryła wykonana z płyty MDF o zaokrąglonych krawędziach. Istnieje wiele opcji kolorystycznych, które można dopasować do swojego wnętrza. Nowoczesne recepcje dostępne są w pojedynczym module lub jako dwa moduły połączone ze sobą. Mają niepowtarzalny design i występują w wielu pięknych, pastelowych kolorach.

Kategorie: Lifestyle,

Komentarze (0)