O jakich prezentach marzą dziewczynki?

Zakup prezentu dla dziewczynki to nie lada wyzwanie. Aby sobie je ułatwić, warto kierować się przede wszystkim upodobaniami obdarowywanej, a także tym, które z zabawek cieszą się aktualnie największą popularnością. Wówczas nie popełnimy błędu. O jakim prezencie mogą marzyć dziewczynki?

Lego Friends

To seria klocków, zabawek i akcesoriów dedykowanym dziewczynkom. Wraz z Emmą, Olivią, Stephanie, Andreą i Mią, które zamieszkują miasto Heartlake, dziewczynki mogą przeżywać niesamowite przygody i nawiązywać nowe znajomości. Bohaterki Lego Friends różnią się między sobą, mimo to zawsze sobie pomagają i starają się znaleźć wspólny język. Zawsze służą dobrą radą i pomocną dłonią.

Wśród zabawek i akcesoriów z serii Lego Friends, które cieszą się dużą popularnością, wyróżnić można:

 • Domek na drzewie Mii – to zestaw składający się 351 elementów, przeznaczony dla dziewczynek w wieku od 6 do 12 lat. Zabawka rozwija zdolności manualne dziecka oraz pobudza wyobraźnię. Zadanie jest proste – uporządkowanie domku na drzewie brata Mii i przekształcenie go w miejsce spotkań dla wszystkich dziewczyn.
 • Sypialnia Stephanie – zestaw składa się z 95 elementów. Z uwagi na ich niedużą wielkość odpowiedni jest dla dzieci od 6. roku życia. Zabawka pozwala rozwijać precyzję, spostrzegawczość oraz zdolności manualne. Bawiąc się, dziecko nie może zapomnieć o nakarmieniu psa, co rozwija zmysł odpowiedzialności i opiekuńczości.
 • Furgonetka Olivii – zestaw zawiera 223 elementy, w tym mapę miasta Heartlake oraz robota Olivii – Zobo. Dzięki furgonetce dziecko może monitorować, czy któraś z jej zabawek nie potrzebujemy pomocy. Pobudza to kreatywność oraz rozwija zmysł opiekuńczości.
 • Szkicownik projektantki – dzięki tej książce nasze dziecko pozna tajniki projektowania oraz znajdzie inspirację do kreowania ciekawych akcesoriów. Instrukcje krok po kroku sprawiają, że projektowanie ubrań na różne okazje nie będzie miało dla naszej pociechy żadnych tajemnic. W zestawie znajdują się różne szablony, naklejki oraz strony ze szkicami. Książka pobudza kreatywność dziecka i rozwija jego zdolności manualne.
 • Zestaw „Witaj, Heartlake!” – zawiera on opowiadanie z przygodami przyjaciółek w Heartlake, ciekawe zadania i łamigłówki do rozwiązania oraz klocki do zabawy. Tak skomponowany zestaw jest idealną rozrywką zarówno dla młodszych, jak i nieco starszych dziewczynek.
 • Wśród przyjaciół – to komiks, do którego dołączono klocki Lego Friends. Dzięki rysunkom i czytance dziecko poznaje historię spotkania nowego przyjaciela dziewczyn – kotka. Książeczka z pewnością zachęci każdą dziewczynkę do nauki czytania.
 • Basen w Heartlake – to zestaw klocków składający się aż z 589 elementów. Zawiera wiele atrakcji, w tym trampolinę, dmuchane koło, leżak, fontannę, wodny bar czy też ekran TV wraz z głośnikami, co pozwala na stworzenie garden party dla przyjaciółek z Heartlake i zaangażowanie w zabawę także innych zabawek naszego dziecka. Zestaw rozwija zdolności manualne dziecka i pobudza kreatywność.

Lalki Monster High

Lalki to wciąż jedne z najchętniej wybieranych zabawek przez dziewczynki. Szczególnie ciekawym prezentem mogą okazać się lalki z serii Monster High. Wyróżnia je przede wszystkim niepowtarzalny wygląd. Są bowiem stylizowane na fantastyczne stwory i potworne kreatury, w tym Draculę, zombie, wilkołaka, mumię czy też wampira.

Wśród lalek Monster High dużą popularnością cieszą się:

 • Upiorki Zelektryzowane fryzury Clawdeen Wolf – lalka pozwala na tworzenie wielu różnorodnych i ciekawych fryzur. W zestawie znajdziemy 7 akcesoriów do włosów, które można wpinać na wszelakie sposoby, wymyślając coraz to nowe stylizacje,
 • Skrzydlate Upiorki – Wingrid – to lalka przypominająca swym wyglądem ważkę. Ma skrzydełka, czułki oraz barwny strój i buciki. Zabawa taką lalką to nie lada frajda, która rozbudza wyobraźnię,
 • Fledermaus Draculaura – dzięki rozkładanym skrzydłom lalka w kilka chwil może zamienić się w nietoperza i wraz z dzieckiem szybować po pokoju. Piękny, nietypowy strój podkreśla wyjątkowy charakter zabawki.
 • Śpiewająca Straszygwiazda – to interaktywna lalka, która oczaruje swym występem każdą miłośniczkę Monster High. Światła i dźwięki towarzyszące jej występowi tworzą niesamowitą aurę. Dopełnienie całości stanowi piękny, estradowy strój Ari. 
 • Modne Straszyciółki Draculaura – to córka Draculi, która właśnie rozpoczyna naukę w szkole, w ozdobnej torebce niosąc wszelkie niezbędne przybory. Piękna fryzura, niepowtarzalna kreacja oraz biżuteria to wszystko, czego potrzeba, aby w upiornej szkole czuć się wspaniale.

Na rynku znajdziemy wiele zabawek i akcesoriów, które zostały stworzone z myślą o upodobaniach dziewczynek. Jeżeli chcemy zachwycić prezentem obdarowywaną, wybierzmy Lego Friends lub lalki Monster High. Na pewno zachwycą one dziecko.

 

Materiał zewnętrzny

Kategorie: Dom,

Komentarze (0)