Wynajem mat wejściowych – najlepsze wejście na rynku

Maty wejściowe to coś więcej, niż po prostu jeden z elementów pozwalających zachować względną czystość w obiekcie. Ich zastosowanie jest konieczne, jeśli magazyn, biurowiec czy choćby duży sklep mają być bezpieczne, a ich utrzymanie łatwiejsze.

Wynajem mat wejściowych? A dlaczego nie zakup?

Usługa wynajmu mat wejściowych jest z perspektywy klienta banalnie prosta: kierowca z firmy przywozi matę, później odbiera ją po umówionym czasie, pozostawiając w tym miejscu czystą. Cały cykl serwisowy naprawdę ma tylko cztery kroki, które dokładnie zostały opisane tutaj: https://dbl.pl/cykl-serwisowy/. I widząc tylko cztery etapy, łatwo ulec złudzeniu, że przecież to samo można wykonać w ramach własnych środków. To jednak nieprawda – o ile faktycznie można samemu zamówić matę dowolnej jakości i z dowolnym znakowaniem, to już utrzymanie mat wejściowych w czystości wymaga zdecydowanie czegoś więcej, niż dobrych chęci.

Wynajem daje więcej możliwości

Dla wielu zainteresowanych największą zaletą wynajmu będzie już tylko to, że nie trzeba w swoim wolnym czasie przekopywać się przez oferty dziesiątek, a może i setek różnych mat, porównując ich trwałość, możliwość wykonania znakowania, zdolność do zatrzymywania drobin piasku, wilgoci czy olejów. Samo to może zająć naprawdę wiele czasu, a i tak nie ma pewności, że kupi się odpowiednią matę. Decydując się na wynajem, nie ma się tego problemu – specjaliści już zatroszczyli się o to, żeby dostarczona mata spełniała odpowiednie wymagania. Przy okazji – wykonanie znakowania nie jest możliwe na każdej macie, więc dopiero przy wynajmie ma się też gwarancję, że personalizacja będzie możliwa do wykonania.

Jakie branże mają najwięcej do stracenia?

To oczywiste, że wynajem maty wejściowej nie w każdej firmie będzie równie opłacalny – komfort urośnie zawsze, ale ma to swoją cenę. W jakich branżach ta usługa może mieć największy wpływ na codzienne funkcjonowanie pracowników i gości?

  • W magazynach, budynkach logistycznych i centrach zaopatrzeniowych. Wejście z zewnątrz zawsze wiąże się z nanoszeniem do środka różnych zanieczyszczeń, które później łatwo roznieść po niemałej powierzchni hali. Lepiej tego uniknąć.
  • Przestrzenie warsztatowe i serwisowe. Ponieważ maty zatrzymują nie tylko piasek, błoto i wodę, ale także oleje, można dzięki nim nie tylko zadbać o czystość, ale bezpośrednio zwiększyć bezpieczeństwo przestrzeni serwisowej.
  • Biurowce i hotele. Duży ruch wiąże się z koniecznością praktycznie ciągłego utrzymania serwisu sprzątającego. Maty wejściowe, nawet jeśli nie wyeliminują problemu całkowicie, to przynajmniej znacząco zmniejszą ilość nanoszonego brudu.

Ponieważ długość cyklu serwisowego ustalana jest indywidualnie, wynajem mat wejściowych można dostosować do potrzeb konkretnej firmy – w ten sposób korzyści są jeszcze większe, a koszty tak niskie, jak to możliwe.

Kategorie: Biznes,

Komentarze (0)