Rezerwacje online przyszłością branży hair & beauty

Prawie 70% Polaków korzysta z Internetu. Osoby w młodym i średnim wieku nie wyobrażają sobie codziennego funkcjonowania bez dostępu do sieci. Do wirtualnego załatwiania spraw przekonują się także osoby starsze. Nic dziwnego, że coraz większą popularnością cieszą się rezerwacje online. Teraz modne stało się także umawianie na wizytę u fryzjera albo kosmetyczki za pośrednictwem portali branżowych.

Firmy coraz chętniej ogłaszają się w Internecie

Już 21 000 firm korzysta z Versum – oprogramowania do zarządzania salonami fryzjerskimi i gabinetami kosmetycznymi, które udostępnia możliwość rezerwacji online. Dla firm z branży hair & beauty wirtualna wizytówka to ogromna wygoda. Klienci sami umawiają się na wizytę, a w terminarzach usługodawców przybywa wpisów. Co ważne, często zamieszczenie wizytówki w sieci niewiele kosztuje i jest nieporównywalnie tańsze od reklamy na portalach branżowych, w prasie czy telewizji. Wystarczy tylko wspomnieć, że salony fryzjerskie korzystające z Versum mogą zamieścić swój anons na portalu Moment.pl. To serwis stworzony specjalnie z myślą o rezerwacjach online, którego użytkownicy mogą łatwo znaleźć najlepsze salony w swojej okolicy.

Moment

Rezerwacje online – szybko i wygodnie

Dlaczego rezerwacje online cieszą się tak dużą popularnością? Wszystko z uwagi na wygodę. Jeszcze niedawno umówienie się na wizytę u fryzjera lub w gabinecie kosmetycznym wymagało czasu. Klient musiał zadzwonić lub wybrać się osobiście w określone miejsce i poprosić o wpisanie do terminarza. Teraz wszystko trwa zaledwie chwilę i to bez konieczności wychodzenia z domu. Klienci mogą rezerwować wizyty kiedy i gdzie chcą – podczas oczekiwania w kolejce w banku, w tramwaju albo w czasie stania w korku. Wystarczy, że znajdą wybrany salon, wybiorą jeden z wolnych terminów i zdecydują, który pracownik ma świadczyć usługę. Co ważne, rezerwacje dokonywane są w czasie rzeczywistym, a ich odwołanie to tylko jedno kliknięcie.

Opinie, które kształtują wizerunek marki

Rezerwacje online stawiają przed firmami z branży hair & beauty nowe wyzwania. Bardzo ważne jest, aby salony fryzjerskie i gabinety kosmetyczne budowały swój pozytywny wizerunek w sieci. Przecież to właśnie od niego zależy to, czy potencjalni klienci zdecydują się na rezerwację wizyty. Jednym z najważniejszych czynników wpływających na decyzje usługobiorców są opinie innych. W Internecie można znaleźć wiele forów i portali branżowych, na których zamieszczane są komentarze. Niestety, wiele z nich to nierzetelne wpisy publikowane przez osoby, które nigdy nie korzystały z usług firmy. Dlatego dobrze, aby właściciele salonów fryzjerskich i gabinetów kosmetycznych ogłaszali się w miejscach pozwalających na opiniowanie tylko tym, którzy faktycznie odwiedzili salon. Jednym z nich jest Moment.pl – portal do rezerwacji online. W tym serwisie pod wizytówkami komentarze mogą zamieszczać tylko osoby, które wcześniej korzystały z usług konkretnego salonu lub gabinetu.

Sprawdź nas na versum.pl !

 

Program do rezerwacji VERSUM

Materiał zewnętrzny

 

Kategorie: Biznes,

Komentarze (0)