Szkolenia – skrócenie drogi do awansu zawodowego

Firma, która chce osiągać sukcesy na rynku, musi inwestować w swoich pracowników – powinien wiedzieć o tym każdy przedsiębiorca. W innym wypadku pracownik po jakimś czasie może odejść z pracy, a nawet jeśli zostanie w firmie, to nie będzie przykładał zbyt dużej uwagi do swoich obowiązków. Dotyczy to zwłaszcza przedsiębiorstw, których zarządy mają wysokie ambicje, ale które stawiają jedynie na rozwój kadry kierowniczej na najwyższym szczeblu. Tymczasem dodatkowe szkolenia sprawdzą się w każdej branży i dla pracowników o każdym stopniu zaawansowania.

Awans pracownika twoim awansem

Szefowie firm często popełniają ten sam błąd – przestają wspierać rozwój pracowników. Zapominają, że to właśnie dzięki pracownikom przedsiębiorstwo  osiąga zyski. Co więcej, po podniesieniu ich kompetencji – może zyskiwać jeszcze więcej. Szkolenia świetnie sprawdzają się w roli motywatora; pracownik nie tylko czuje się doceniony, że szef dba o jego rozwój, ale – ze strony pracownika – są także przepustką do ubiegania się o awans. Zamówienie szkolenia dla pracowników najlepiej sprawdzi się w sytuacji, w której firma potrzebuje więcej osób na szczeblu kierowniczym. Po podniesieniu kwalifikacji wymagające stanowiska będą mogły objąć zaufane osoby, które już wcześniej sprawdziły się i od samego początku miały predyspozycje do szybkiego awansu.

Szkolenia WSB: sprawdź ofertę dla swojej firmy

Dlaczego szkolenia dla firm znajdujące się w ofercie Wyższej Szkoły Bankowej są godne uwagi? Po pierwsze –króluje tam elastyczność. Program szkolenia jest dopasowywany do potrzeb klienta (wystarczy, że firma zgłosi, ile osób weźmie udział w zajęciach i jaki ma być końcowy efekt), podobnie zresztą jak terminy, a nawet – miejsce (na życzenie klienta szkolenie może odbyć się poza placówką WSB, np. w siedzibie zamawiającego). Program jest układany przez najlepszych specjalistów i wieloletnich praktyków, którzy później również poprowadzą szkolenie. Zaletą oferty WSB jest także możliwość negocjowania ceny czy skorzystania z Programu Firma, umożliwiającego stworzenie spersonalizowanego systemu zniżek dla danego przedsiębiorstwa.

 

Artykuł sponsorowany

Kategorie: Biznes,

Komentarze (0)