Jak podziękować szefowi? Kilka nietuzinkowych pomysłów

Rady szefa mogą okazać się nieocenione dla projektów, także tych poza pracą zawodową. Chcąc mu podziękować, można wybrać przejażdżkę luksusowymi samochodami, bądź pojazdami przeznaczonymi do jazdy w trudnych warunkach. Dobry pomysł na prezent to lot balonem bądź awionetką.

Szkolenie OFF ROAD 4x4 – przeżyj przygodę za kółkiem

Szkolenie OFF ROAD 2 samochodzie z napędem na cztery koła to ciekawy prezent dla szefa, np. w podziękowaniu za pomoc w prywatnym projekcie pracownika. Pracodawca dowie się, w jaki sposób w pełni wykorzystać możliwości samochodu terenowego. Pozna techniki jazdy, dzięki którym pokona przeszkody błotne lub strome podjazdy.

Jazda czołgiem dla żądnych wrażeń

Rady od szefa mogą okazać się kluczowe. Pracownicy, którzy chcą podziękować za to w niebanalny sposób mogą wykupić próbną jazdę. czołgiem. Pojazd ma aż 500 koni mocy. Porusza się nim po mającym aż 15 hektarów czołgowisku. Przed jazdą szef otrzyma przeszkolenie na temat wykorzystania czołgu. Zostanie też dostosowana dla niego specjalna trasa.

Lot balonem dla lubiących podziwiać widoki

Szefową lub pracodawcę, który nie przepada za dużą ilością adrenaliny ucieszy widokowy lot balonem. Można nim latać z Warszawy bądź Lublina i oglądać z góry panoramę okolicy. To odprężające doświadczenie, które da sporo satysfakcji.

Emocjonujące atrakcje: skok na bungee, drifting lub lot na motolotni

Jazda land roverem, przelot motolotnią lub skok na bungee to niebanalne propozycje na prezent dla szefa. Do wyboru z pakietu 93 propozycji są też ewolucje na wodzie w ramach FlyBoard bądź ekstremalne strzelanie z różnych rodzajów broni. W ten sposób można wyrazić szefowi swoją wdzięczność.. Datę realizacji bonu na jedną z atrakcji wybiera obdarowany.

Oderwij się od ziemi: skok ze spadochronem

Skok z instruktorem na spadochronie trwa od 8 do 10 minut. Odbywa się po około 15 minutowym locie, który ma zapewnić odpowiednią wysokość. Uczestnik lotu ma możliwość sterowania spadochronem. Za lądowanie odpowiada instruktor.

Szkolenie barmańskie dla ludzi z pasją

Wiesz, że twój szef chciał nauczyć się sztuki barmańskiej, ale brakuje mu czasu – możesz mu podarować kurs barmański. Składa się on w 80% z praktycznej nauki przygotowania drinków oraz ich serwowania. Uczestnicy poznają też sekret precyzyjnego nalewania alkoholi bez miarki i żonglerki butelkami.

Gratka dla fanów motoryzacji: przejażdżka Lamborgini, Audi R6 i Ferrari

Przejażdżka Audi R6, Ferrari lub Lamborgini to marzenie wielu panów. Można je spełnić, wykupując przejazd po torze wyścigowym w towarzystwie instruktora. Przyjemność prowadzenia auta przypada oczywiście uczestnikowi.

Lot awionetką dla dwojga – prezent dla szefa i jego drugiej połówki

Romantyczny przelot awionetką z pewnością spodoba się szefowej, której jesteś wdzięczny za radę w jednej z zawodowych spraw. Lot nad najpiękniejszymi miastami Polski zapewni relaksujące chwile dla dwojga. O trasę zadba doświadczony instruktor.

Weekend dla dwojga w Kazimierzu z przejazdem Ferrari po specjalnym torze

Kolejna romantyczna propozycja na prezent to weekend dla dwóch osób w urokliwym Kazimierzu Dolnym. W ramach prezentu jest też przejazd Ferrari California po torze, na którym można sprawdzić osiągi auta i umiejętności kierowcy.

Kategorie: Ciekawostki,

Komentarze (0)