Specjalistyczne czyszczenie kanap i narożników

Kanapa jest istotnym punktem w domu. Można stwierdzić, że jest to swego rodzaju serce domu. To właśnie na tkaniny użytkowe zapraszamy gości, tam spędzamy weekendy oraz odpoczywamy po ciężkiej pracy. Właściciele tkanin użytkowych mogą skorzystać z dostosowane do Twoich potrzeb usługi. Zapewniamy pranie kanap metodą ekstrakcyjną z dojazdem do Twojego domu rodzinnego lub biura.

Innowacyjne pranie tapicerki lub innych meblach wypoczynkowych zapewnia czystość. Niestety ręczne pranie narożników może okazać się mało satysfakcjonujące. W celu zachowania czystości na wysokim poziomie w naszym biurze niezbędne jest regularne skorzystanie z detergentów wysokiej jakości.

Innowacyjne pranie tapicerki

Niekiedy możemy samodzielnie wyczyścić niewielkie zabrudzenia. Systematyczne pranie pozwoli zachować nienaganny wygląd naszych mebli. W perspektywie kilku lat własnoręczna pielęgnacja okazuje się niewystarczająca. Nie ma możliwości usunąć większych zanieczyszczeń, wyłącznie domowymi sposobami.

Jeżeli chcesz zabezpieczyć swoje tapicerki przed drobnoustrojami, musisz skorzystać z pomocy oferowanej przez ekspertów. Ekspert przeprowadzi prani kanap w sposób optymalny. Nasza firma piorąca oferuje wiedzę oraz doświadczenie. Dzięki temu usługa jest w pełni bezpieczna dla zwierząt oraz dzieci. Do produkcji narożników wykorzystuje się kilkadziesiąt różnych materiałów. Każda tkanina ma inne cechy.

Pranie wykładzin powinno być przeprowadzane raz lub dwa razy do roku w zależności od stopnia osłabienie. Jeżeli Twoje tapicerki narażone są na intensywne wykorzystywanie, powinieneś prać je częściej. Zapoznaj się z ofertą firmy realizującej pranie tapiceki w dzielnicy Tarówek: https://warszawa-pranie-dywanow.pl/targowek/

Domowe metody mogą być dodatkiem

Możesz podtrzymywać efekty zaawansowanego prania, stosując samodzielną pielęgnację. Dobrym rozwiązaniem jest zapytanie specjalisty, który będzie czyścił Twoją tapicerkę o to, jak powinieneś pielęgnować meble tapicerowane. Przedstawiciel firmy z chęcią podpowie Ci jak dbać o tkaniny użytkowe.

Jeżeli masz zwierzęta domowe, ich bezpieczeństwo jest dla Ciebie szczególnie istotne. W zanieczyszczonych tkaninach gnieżdżą się roztocza, które mogą być niebezpieczne dla zdrowia. Możesz wyeliminować to zagrożenie poprzez zamówienie dostosowane do Twoich potrzeb czyszczenia narożników.

Co więcej, oferta zaawansowanego czyszczenia realizowana jest pod wskazanym przez Ciebie adresem, bezpośrednio w Twoim domu. Pozwala to wyeliminować potrzebę przewożenia mebli, która jest problematyczna.

Pomimo że usługa prania wykładzin jest w pełni zaawansowana, nie musisz obawiać się wysokiego rachunku. Firma oferuje atrakcyjne stawki, które dostosowane są do portfela każdego klienta. Niezależnie od tego, ile zarabiasz, będziesz w stanie zamówić dostosowane do Twoich potrzeb pranie narożników.

Cena usługi zależy o wielu czynników. Jednym z nich jest rodzaj materiału, ponieważ to od tego zależy, jakich środków czystości użyje profesjonalista. Nie martw się. Cena Cię nie zaskoczy. Ekspert poinformuje Cię o wycenie zlecenia jeszcze przed rozpoczęciem usługi.

Jeżeli chcesz oszacować, z jakimi kosztami musisz się liczyć, firma udostępnia swoim klientom orientacyjny cennik. Za pranie puf oraz foteli zapłacisz od 20 do 50 zł. W przypadku dużych mebli koszt czyszczenia będzie wynosił od 100 do 200 zł.

W każdej chwili możesz umówić się, a fachowe środki czystości przyczynią się do uzyskania czystości na wysokim poziomie w swoim biurze.

Pranie kanap i narożników metodą ekstrakcyjną – przebieg

Proces czyszczenia wykładzin metodą ekstrakcyjną polega na zastosowaniu fachowych środków czystości oraz nowoczesnych maszyn. Proces czyszczenia składa się z czterech faz, każdy krok jest równie kluczowy. Poniżej znajduje się lista etapów:

  1. Przygotowanie mebli i tkanin – specjalista identyfikuje materiał, z którego wykonana została tapicerka. Znajomość tkaniny pozwala wybrać odpowiednią metodę oraz preparaty, które będą najskuteczniejsze. W tym kroku pracownik przesuwa meble w celu wygospodarowania odpowiedniej ilości przestrzeni.

  2. Usuwanie suchego brudu – suche zabrudzenia są to okruchy, piach, włosy oraz sierść. Poprzez bardzo dokładne odkurzanie specjalnym odkurzaczem o dużej mocy usuwa się niechciane zanieczyszczenia. Gromadzenie się zabrudzeń o ostrych krawędziach w perspektywie czasu prowadzi do przecierania się tkaniny.

  3. Miejscowe odplamianie – niektóre zabrudzenia wymagają mocniejszych środków. Najbardziej uporczywe plamy wybawiane są przy pomocy specjalnych odplamiaczy. Preparaty te mają bardzo dużą skuteczność, rozprowadzane są wyłącznie na powierzchnię plamy.

  4. Pranie tkaniny – fachowiec rozprowadza wcześniej wybrany preparat. Wnika on w głąb materiału, a następnie rozpuszcza gromadzący się w głębokich warstwach brud. Kolejnym krokiem jest odessanie zanieczyszczeń oraz wilgoci przy pomocy specjalnego urządzenia.

Po zakończonym czyszczeniu tapicerki tkanina jest delikatnie wilgotna. Czas, w jakim tkanina powinny być sucha to kilkanaście godzin. Na czas schnięcia wpływa obieg powietrza panujący w pomieszczeniu. Możesz przyspieszyć cały proces poprzez podniesienie temperatury.

Artykuł sponsorowany

Kategorie: Dom,

Komentarze (0)