Pomysł na tani biznes: dropshipping w sklepie internetowym

Chcesz założyć firmę, ale nie masz kapitału? Nic nie szkodzi! Już dzisiaj możesz mieć własny sklep internetowy bez magazynu. Wystarczy, że otworzysz go w modelu SaaS na abonament i zintegrujesz z hurtowniami oferującymi dropshipping. Jak to zrobić? O tym w dzisiejszym artykule opowiedzą specjaliści z platformy sklepowej Sky-Shop.pl. 

 

Gotowy sklep internetowy

 

Najtańszą metodą na otworzenie sklepu internetowego jest wybór platformy komercyjnej. Zakładasz e-sklep i w zamian za niską płatność abonamentu otrzymujesz gotowe narzędzie do sprzedaży. Konfigurujesz darmową grafikę, łączysz sklep z kurierami, szybkimi płatnościami oraz innymi systemami i w ciągu dwóch tygodni jesteś gotowy na przyjęcie pierwszych klientów. Nie musisz mieć umiejętności programistycznych, ponieważ platforma jest przyjazna dla zwykłych użytkowników. W razie problemów możesz zapoznać się z systemem pomocy w panelu administracyjnym, przeczytać poradniki czy poprosić o poradę Obsługę Klienta. Chcesz sprzedawać na Allegro i pojawiać się na znanych marketplece’ach? Sky-Shop.pl także daje Ci taką możliwość! A co najważniejsze możesz zintegrować swój sklep z hurtowniami dropshipping! W dalszej części tekstu dowiesz się, jak to działa.

 

Dropshipping

 

Podstawą zasadą dropshippingu jest to, że po zamówieniu produktu w Twoim sklepie internetowym, hurtownia wysyła go bezpośrednio do klienta. Jako właściciel witryny jesteś omijany w łańcuchu dostawy. Dzięki temu czas wysyłki jest znacznie krótszy. Ponadto po stronie hurtowni jest pakowanie paczek. Ty natomiast zajmujesz się głównie sprzedażą, marketingiem oraz Obsługą Klienta. Dlaczego dropshipping jest tani? Ponieważ nie musisz posiadać magazynu i nie zamrażasz gotówki w towarze. Jak rozpocząć sprzedaż w tym modelu? Wystarczy, że zintegrujesz swój sklep internetowy z odpowiednim dostawcą i wynegocjujesz z nim dogodne warunki współpracy. W Sky-Shop.pl możesz połączyć swój sklep z 41 hurtowniami dropshipping z różnych branż. Jeśli chcesz poznać gotowe oprogramowanie dla sklepów internetowych z integracjami dropshipping wejdź na stronę Sky Shop i testuj platformę przez 14 dni za darmo! Chcesz dowiedzieć się więcej na temat dropshippingu? Przeczytaj TEN artykuł na blogu Sky-Shop.pl.

 

Kategorie: Biznes,

Komentarze (0)