Postaw na kontrolę swoich wydatków z kartą paliwową euroShell Card

Zazwyczaj kontrola wydatków sprawia olbrzymie trudności, zwłaszcza jeśli dotyczy prowadzonego przedsiębiorstwa, które zatrudnia wiele osób. Karty paliwowe euroShell Card powstały właśnie po to, by tę kontrolę ułatwić. Korzystanie z kart, oprócz tego, że ułatwia przedsiębiorcom czuwanie nad ponoszonymi wydatkami, pozwala także znacznie obniżyć koszty prowadzenia działalności, a wszystko to w wyjątkowo łatwy i wygodny sposób. Sprawdźmy jak to działa.

Kontrola wydatków w nowoczesnym wydaniu

Karty paliwowe euroShell Card, przygotowane przez wyróżniającą się ogromnym doświadczeniem firmę Shell, stanowią idealną odpowiedź na potrzebę kontroli ponoszonych przez przedsiębiorców wydatków. Bez względu na to, z ilu kart korzystają zatrudnieni przez nich pracownicy, przy pomocy jednego konta mogą w łatwy, bardzo wygodny sposób zarządzać dokonywanymi transakcjami i na bieżąco śledzić ich wysokość, po to, by w przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub zmiany sytuacji finansowej firmy, wprowadzić potrzebne limity transakcji czy też ograniczenia czasowe. Zarządzanie kartami paliwowymi odbywa się za pośrednictwem niezwykle praktycznego portalu Self-Serve dostępnego przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Każda karta posiada funkcje dodatkowe, takie jak:

  • przypisanie danej karty do konkretnego pojazdu lub pracownika,
  • wybór stacji benzynowej, na której karta będzie akceptowana
  • zakres usług i produktów dodatkowych, do nabycia których może posłużyć karta paliwowa (usługi samochodowe, np. myjnia, artykuły spożywcze, inne usługi dotyczące dróg – opłaty za przejazdy autostradą, promy, pomoc drogową, itd.).

Dzięki temu każdy przedsiębiorca może decydować o tym, gdzie, co i za jaką kwotę kupują zatrudnieni przez niego kierowcy. W kwestii kontroli wydatków doskonale sprawdzają się także raporty oraz szczegółowe faktury opisujące każdą, nawet pojedynczą transakcję zawieraną za pomocą karty. Wszystko to umożliwia przedsiębiorcy nieograniczony wgląd w wydatki, jakie każdego dnia ponosi jego firma, co z kolei pozwala na szybkie reagowanie w przypadku pojawiających się ewentualnych niejasności.

Sprawdzony sposób na obniżenie kosztów

Korzystanie z kart paliwowych euroShell Card Fleetcor to nie tylko pełna kontrola nad budżetem firmy dotyczącym taboru samochodowego, ale też szansa na znaczną redukcję ponoszonych kosztów. Korzystając z kart można obniżyć swoje wydatki nawet o 30%. Korzystanie z nich jest opłacalne bez względu na liczebność posiadanej floty samochodowej, w tym również samochodów ciężarowych. Wysokość kwoty, którą można zaoszczędzić przy użyciu kart paliwowych euroShell Card można obliczyć w prosty sposób, używając wygodnego kalkulatora kosztów, dostępnego na stronie internetowej firmy Shell. Dodatkowo zarówno na obecnych jak i nowych klientów decydujących się na skorzystanie z kart paliwowych euroShell Card czekają liczne rabaty oraz akcje promocyjne. Używanie kart wiąże się z dostępem do wielu dodatkowych usług i produktów firmy Shell, które można nabyć w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Stwarza również możliwość łatwiejszego odzyskiwania podatku VAT, łatwiejsze księgowanie ponoszonych wydatków, jak i odroczenie terminu spłaty zobowiązania.

Nie można zapomnieć o bezpieczeństwie finansowym, które zapewniają karty paliwowe i które jest zdecydowanie wyższe niż w przypadku transakcji gotówkowych. Szeroka sieć stacji benzynowych Shell oraz ich dogodna lokalizacja pozwalają zaplanować podróż tak, aby realizacja karty mogła odbyć się bezproblemowo (miejsce położenia stacji Shell można sprawdzić online za pośrednictwem komputera stacjonarnego lub urządzenia mobilnego). Wszystko to sprawia, że karty paliwowe euroShell Card śmiało można nazwać idealnym rozwiązaniem dla każdego przedsiębiorcy.

Artykuły sponsorowany

Kategorie: Biznes,

Komentarze (0)