Lokalizatory IKOL CAN z e-TOLL – dla floty aut

Czy wiesz już, że lokalizatory GPS z funkcją elektronicznego poboru opłat e-TOLL to coś niezbędnego w przypadku floty samochodów? Umożliwią Ci one sprawne zarządzanie pojazdami i sprawią, że przejazdy płatnymi trasami będą bardziej komfortowe, niż kiedykolwiek wcześniej.

Podłączane do szyny CAN urządzenia ZSL e-TOLL do samochodów firmowych gwarantują wygodne i ekonomiczne zarządzanie flotą pojazdów. Dzięki nim będziesz mieć pewność, że Twoi kierowcy wywiązują się ze swoich obowiązków.

Wybierając moduły ZSL IKOL CAN zyskasz nie tylko możliwość wygodnego rozliczania się z  przejazdów autostradami, ale też liczne funkcje monitoringu GPS i kontrolę nad stanem Twoich aut. Zapoznaj się z tym tekstem i dowiedz się więcej.

Sprawne opłacanie przejazdów z opcją wyłączenia śledzenia

Lokalizator IKOL CAN, będąc kompatybilny z systemem e-TOLL, usprawni opłacanie podróży płatnymi odcinkami dróg. Twoi kierowcy nie będą już musieli czekać w kolejkach przy wjeździe na autostradę – wystarczy, że się na niej znajdą, a urządzenie samo zacznie naliczać opłaty.

Wszyscy, którzy nie chcą być śledzeni przez e-TOLL i którym zależy na opcji własnoręcznego wyłączania i włączania tej funkcji, również będą zadowoleni z wyboru urządzeń ZSL od IKOL. Autorska aplikacja IKOL Tracker umożliwia bowiem  sterowanie e-TOLL z poziomu smartfona.

Jak zacząć korzystać z IKOL Trackera? To proste. Wystarczy, że masz urządzenie mobilne z dostępem do sklepu Google Play lub App Store i ściągniesz na nie tę jakże praktyczną aplikację do monitoringu lokalizatorów.

Monitoring kierowcy i kontrola spalania paliwa

Chcesz przekonać się, ile paliwa zużywają Twoi kierowcy? Z lokalizatorem IKOL CAN to możliwe. Ponieważ moduł jest przymocowywany do szyny CAN, może on sczytywać informacje z licznych czujników znajdujących się w pojeździe.

To praktyczne urządzenie da Ci zatem dostęp do takich danych, jak poziom paliwa w aucie oraz szybkość jego spalania. Czyż to nie wygodne?

Warto również zauważyć, że moduł IKOL CAN to także możliwość monitorowania pozycji samochodu w czasie rzeczywistym oraz przeglądania historii przebytych przez pracownika tras z ostatnich 3 lub 12 miesięcy.

Sprawdź, jak jeżdżą Twoi kierowcy - Ecodriving

Pakiet Ecodriving umożliwi Ci sprawdzenie, jak każdy z pracowników radzi sobie w trasie i jakie popełnia błędy. Zbyt długa jazda na biegu jałowym, zbyt gwałtowne hamowanie i skręcanie – wszystko to zostanie wyszczególnione w specjalnym Raporcie Nieprawidłowego Użytkowania Pojazdu. Będziesz mógł zainterweniować i przekonać kierowcę do zmiany złych nawyków, a to zapewni poprawę bezpieczeństwa także innych uczestników ruchu drogowego.

Dodatkowo, dzięki funkcji Raport Ranking Użytkowania Pojazdu, otrzymasz wszystkie dane o kierowcach, w formie wygodnego do przejrzenia  i gotowego do wydrukowania dokumentu. Dowiesz się, który z Twoich pracowników generuje największe straty, a który jeździ rozważnie i ekonomicznie. Będziesz mógł efektywniej zarządzać flotą kierowców i obniżysz koszty jej utrzymania.

Moduł IKOL CAN z e-TOLL może więcej

Jak widzisz, urządzenie IKOL CAN może więcej. To oryginalny moduł, oferowany przez certyfikowanego operatora e-TOLL i wyposażony w szereg przydatnych funkcji. Z nim poprawisz wydajność swojej firmy, zmniejszysz wydatki na paliwo i wpłyniesz na bezpieczeństwo swoich pracowników.

Dlatego – nie czekaj. Już dziś sprawdź ofertę IKOL i stań się właścicielem wysokiej jakości urządzenia do obsługi e-TOLL i monitoringu GPS.

Artykuły sponsorowane

Kategorie: Biznes,

Komentarze (0)