Centrala stacjonarna czy w chmurze?

Centrale telefoniczne oparte na technologii VoIP mają się coraz lepiej. Te nowoczesne rozwiązania biznesowe, będące liderami pod względem wysokiej jakości dźwięku, doczekały się również wersji mobilnej, w tzw. chmurze. Niezależnie od konkretnego rodzaju, centrala VoIP stanowi niezawodny system telekomunikacyjny dla przedsiębiorstw i telemarketingu. Które rozwiązanie bardziej się opłaca?

Usługa Call-eX w wersji stacjonarnej. Najważniejsze cechy

System telekomunikacyjny Call-eX sprawdza się przede wszystkim w sytuacjach prowadzenia masowych kampanii telemarketingowych. Prosty model rozliczenia, stanowiący jednorazową inwestycję o koszcie zależnym od liczby użytkowników, sam w sobie stanowi godne rozważenia rozwiązanie. Call-eX jest instalowany na dowolnym serwerze wskazanym przez klienta. Inną, równie korzystną opcją możliwą do zastosowania, jest dostarczenie go razem z serwerem. Ponadto, jedną z największych zalet systemu jest jego elastyczność - może on być w pełni zintegrowany z dowolnym operatorem komunikacyjnym, w zależności od preferencji danego przedsiębiorcy. W tej kwestii nie istnieją praktycznie żadne ograniczenia.

Call-eX Cloud - rozwiązanie dla innowacyjnych przedsiębiorców

Najnowocześniejsza wersja centrali telefonicznej w standardzie VoIP, Call-eX Cloud, działa jako usługa w chmurze (model SaaS: software as a service).

Pośród najistotniejszych z punktu widzenia przedsiębiorcy i jego pracowników zalet centrali chmurowej, należy wymienić cechy takie jak:

- niska bariera wejścia - dzięki temu, system Call eX-Cloud sprawdza się nie tylko w dużych biurach call&contact center, ale również w mniejszych firmach; nieduża opłata początkowa, a potem ustalona kwota abonamentu sprawiają, że Call eX-Cloud nie stanowi obciążenia dla firmowego budżetu;

- nowoczesność - Call eX-Cloud marki Datera korzysta z nowoczesnych zdobyczy technologicznych, sięgając po centralę chmurową; dzięki temu, przedsiębiorca zyskuje oszczędność przestrzeni dyskowej na firmowych komputerach;

- wygoda - Call-eX Cloud funkcjonuje sprawnie jako usługa udostępniana drogą elektroniczną;

- korzystne stawki - Call-eX Cloud jest rozwiązaniem odpowiednim także z uwagi na względy ekonomiczne, istotne dla każdego przedsiębiorcy; opłaty abonamentowe za centralę chmurową niezbędną do prowadzenia kampanii sprzedażowych zależą od konkretnych potrzeb i liczby zatrudnionych telemarketerów.

SIP Trunk BIZ - dla jeszcze większej wygody

Centrala telefoniczna VoIP to nie wszystko. Z myślą o firmach, w których wykonuje się wiele połączeń, marka Datera udostępniła usługę SIP Trunk BIZ. Dzięki niej, właściciele biur call center mogą kontrolować wydatki w swojej firmie za sprawą preferencyjnych stawek połączeń, w pełni spersonalizowanych i dostosowanych do konkretnych potrzeb. SIP Trunk BIZ wyprzedza konkurencję również dzięki niskim kosztom utrzymania.

Podsumowując, każdy z omówionych typów centrali telefonicznych VoIP ma swoje zalety. Dobór konkretnej usługi powinien być poprzedzony gruntowną analizą potrzeb konkretnej firmy.

Bogaty wachlarz usług dla centrów telemarketingowych dostępny jest na stronie internetowej datera.pl

Artykuł sponsorowany

Kategorie: Ciekawostki,

Komentarze (0)