Firmy pożyczkowe "wyrastają jak grzyby po deszczu"? Ile aktualnie działa parabanków w Polsce

Popularność szybkich pożyczek wzrasta z roku na rok. Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na tego typu oferty rośnie również liczba firm, które chciałyby udzielić takiej pomocy. Liczba firm pożyczkowych w Polsce wzrasta w bardzo szybkim tempie.

Pożyczki z parabanków to dobre rozwiązanie dla osób, które nie mogą liczyć na pomoc z tradycyjnych banków. W placówkach bankowych bardzo często brane pod uwagę są tylko osoby pracujące na umowę o pracę i osiągające z tego tytułu dochody przez przynajmniej pół roku. A co z niedawno zatrudnionymi pracownikami? W jeszcze gorszej sytuacji są osoby wykonujące swoje zadania na umowie zlecenie lub o dzieło. Nie wspominając o tych, którzy pracują wyłącznie dorywczo i nie mają stałych dochodów.

Parabanki – pożyczki dla wszystkich

Zaletą pożyczek z parabanków jest również to, że są one przyznawane szybko i w zdecydowanej większości przypadków. Dodatkowo proces udzielania pożyczki jest uproszczony – przebiega sprawnie i szybko. W większości przypadków nie są potrzebne żadne zaświadczenia z pracy o uzyskiwanych dochodach. Wystarczy np. tak zwane oświadczenie o wysokości zarobków. Jest ono wystarczające, by udzielić kredytu.

Pożyczki z parabanków nie są przyznawane bez żadnych zasad. Zabezpieczone są interesy kredytobiorców, szczególnie pod względem tego, by pieniądze trafiły do odpowiedniej osoby. Często dokonuje się weryfikacji tożsamości np. poprzez przelanie symbolicznej opłaty z własnego konta na konto pożyczkodawcy. Najczęściej wynosi ona 1 grosz lub złotówkę. W wielu przypadkach po rozpatrzeniu wniosku jest zwraca na konto kredytobiorcy.

Nagły wypadek, potrzebujesz większej gotówki?

Jeżeli właśnie potrzebujesz dodatkowej gotówki, bo w Twoim życiu pojawiły się jakieś nieprzewidziane wydatki, to zapoznaj się z ofertami najbardziej polecanych firm pożyczkowych. Listę najlepszych z nich znajdziesz na stronie https://pozyczkowy-portal.pl/. Dodatkowo możesz tam zobaczyć wiele ciekawych artykułów o pożyczkach i finansach osobistych.

 

Materiał zewnętrzny

Kategorie: Biznes,

Komentarze (0)